STUDIO

Projektowanie to moja pasja. Od ośmiu lat intensywnie wykorzystuję ją w pracy, która przynosi mi ogromną satysfakcję.

Oferuję tworzenie unikalnych wnętrz z racjonalnymi i zaskakującymi  kompozycjami. Inspirują mnie ludzie i otaczający nas  świat. Dostrzegam  piękno, które wpływa  na kreatywność, pozwalając łączyć elementy już istniejące z nową koncepcją. Właściwa idea ukrywa mankamenty wnętrza i podkreśla jego atuty, godząc funkcjonalność z oryginalnością.

Zdobyta wiedza i doświadczenie wykreowało we mnie profesjonalne podejście do zawodu, dlatego projekty, które wykonuję są zróżnicowane, tak jak zróżnicowani są moi klienci. Szanuję ich wyjątkowość i wsłuchuję się w potrzeby.  Moim celem jest odnalezienie równowagi pomiędzy pragnieniami i budżetem inwestora, a aspektami dobrego designu. Staranność doboru form, struktur oraz dekoracji powinna cieszyć i budzić emocje.

Aranżacja wnętrza jest jak kreowanie życia: dbam o to, aby było luksusowe i łatwiejsze. Dobrze zaprojektowana przestrzeń potrafi dużo opowiedzieć o  właścicielu.  Kreacja  wnętrza jest doskonałym  odzwierciedleniem osobowości inwestora,  jest to po prostu portret  Twojego wnętrza.

Dorota Dragan